Apartamento Guilhermina
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Guilhermina Πράια Γκράντε 96 τ.μ. Απέχει 4 χλμ. από την υπαίθρια αγορά χειροτεχνίας της συνοικίας Ocian και κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το Πολιτιστικό Πάρκο Vila de Sao Vicente. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 8 άτομα.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το Άγαλμα του Ποσειδώνα απέχει επίσης 4,1 χλμ. από το Apartamento Guilhermina.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπαλκόνι, βεράντα και κουζίνα, και βλέπει στη θάλασσα.
Για μεγαλύτερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που έχει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Το κατάλυμα επίσης διαθέτει βεράντα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia da Guilhermina750 μ.
- Centro Espirita Denizard Rivail700 μ.
- Igreja Apostolica Koynonia750 μ.
- Seara Espirita Doze Apostolos1,1 χλμ.
- Grupo de Estudo Espirita "Batuira"700 μ.
- Aviation field350 μ.
- A Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Ultimos Dias1,4 χλμ.
- Praia da Aviacao1,2 χλμ.
- Capela Sao Judas Tadeu1,4 χλμ.
- Lar Espirita Amigos do Bem750 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο72 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Apartamento Guilhermina;
Praia da Guilhermina καθώς και Praca das Americas βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Guilhermina. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Guilhermina;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Guilhermina στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apartamento Guilhermina;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Guilhermina αποτελεί 58$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apartamento Guilhermina;
Το το Apartamento Guilhermina παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.